slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Luksusowy apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2021 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2,7 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 39 m2 i korzystną wystawą okien na południowy wschód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na trzecim piętrze w ośmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach.

Luksusowy apartament na wynajem dla osób bez zwierząt. Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje swoim domownikom życie na światowym poziomie w otoczeniu komfortu i wygody. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi. Na rodziny posiadające samochód czeka parking przed budynkiem oraz dodatkowa opcja wynajmu miejsca postojowego w podziemnym garażu. Entuzjastów nowoczesnych technologii zainteresuje z pewnością światłowód.

Luksusowy apartament do wynajmu wyposażono w efektowne, nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED-owe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + balkon + pokój dzienny. Z okien rozpościera się imponujący widok na słynne bulwary. Na koniec warto podsumować, że ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się swoim przepięknym, słonecznym balkonem, estetycznie wykończonym, umeblowanym/wyposażonym wnętrzem oraz rewelacyjną lokalizacją, w nowym budynku, na terenie elitarnej inwestycji, w sercu miasta. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia i inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Nieruchomości Szczecin, pl. Lotników 7. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13682)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl