slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład, a także imponująca cena 393 058 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 7 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 33,31 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 800 zł/m2. Rynek pierwotny. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla Biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów miasta – przy szczecińskich bulwarach. Lokalizacja, architektura i standard oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu czynią tę ofertę wyjątkowo prestiżową. Duże wrażenie robią zastosowane nowoczesne rozwiązania: instalacja zielonych dachów na budynkach pozwala na dodatkową aranżację przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej. Zapewnia również izolację akustyczną oraz termiczną i filtrację powietrza.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom szukającym prestiżu, najwyższego standardu oraz znakomitej lokalizacji w otoczeniu zieleni i bliskości centrum (parki, lasy, rezerwaty). Lokalizację docenią także amatorzy sportów wodnych – kompleks będzie mieć własną marinę. Nasz ekspert finansowy pomoże bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-86)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl