slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1930, a także imponująca cena 499 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 75 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 653 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z dużym potencjałem perfekcyjnie skrojony pod zamożnego inwestora zarówno na dochodowy wynajem, jak i do zamieszkania. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną piwnicą. Rodziny posiadające samochód docenią dużą liczbę miejsc parkingowych po obu stronach ulicy, przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się nieopodal znanych i lubianych przez mieszkańców błoni.

Luksusowy apartament na sprzedaż po kapitalnym remoncie, kiedy to m.in. położono wysokiej klasy panele winylowe, wymieniowo terakotę, glazurę, instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną etc. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: pomieszczenie gospodarcze + łazienka + kuchnia + balkon + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom życie w bardzo komfortowych warunkach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13681)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl