slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2 499 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje dwa pokoje o łącznej powierzchni 45 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2017 roku. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament na wynajem przepięknie umeblowany i luksusowo wyposażony. Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia najemcom nie tylko najwyższy standard życia wśród licznych udogodnień i komfortowych rozwiązań, ale również nieskrępowane poczucie bezpieczeństwa. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco: balkon + pokój dzienny + sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Bardzo polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14246)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl