slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ostrowie Wielkopolskim (Wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na 4 piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 29,2 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 185 zł/m2, co daje 239 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa elitarną lokalizacją w centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki niezbędne do codziennego życia: punkty usługowe, szkoły, sklepy. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się fantastycznie odremontowanym z dbałością o najdrobniejszy nawet detal wnętrzem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: sypialnia + pokój dzienny + łazienka z wc + korytarz + kuchnia.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zainteresowanym klientom gwarantujemy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i profesjonalizm. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje.

WGN dysponuje szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia swoich agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 28-letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Serdecznie polecamy i zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9931)

Kontakt:
e-mail: b.przybylski@wgn.pl