slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Ustroń

Apartament na wynajem Ustroń

Luksusowy apartament do wynajęcia w Ustroniu (śląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2021 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 500 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 44 m2 i korzystną wystawą okien na południe, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na parterze w 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Luksusowy apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się elitarną lokalizacją, w nowym budynku, na nobilitującym, zamkniętym osiedlu w centrum miejscowości. Luksusowy apartament na wynajem zachwyca zaprojektowanym w nowoczesnym designie i umeblowanym wnętrzem o następującym układzie:
– przedpokój;
– sypialnia;
– salon;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– schowek pod schodami.
Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością przynależne miejsce parkingowe. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu jest rzadko spotykany w tego typach ofert mini-ogród. Cena luksusowego apartamentu na wynajem obejmuje opłatę za internet. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 4 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27405)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl