komfortowy salon w luksusowym apartamencie do wynajmu w Katowicach

Apartament na wynajem w Katowicach

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Katowicach (śląskie) za 1,8 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Luksusowy apartament mieści się na dwunastym piętrze piętnastokondygnacyjnego wieżowca. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 38,5 metra kwadratowego. Luksusowy apartament gwarantuje domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe).

Atrakcyjna lokalizacja to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu, który znajduje się na ekskluzywnym osiedlu, przy Parku Śląskim, nieopodal głównych dróg DTŚ i A4. Kolejnym atutem luksusowego apartamentu jest na pewno jego nowoczesne wnętrze utrzymane w modnych barwach oraz imponujący widok na panoramę miasta, jaki rozciąga się z okien oraz balkonu. Ponadto do ekskluzywnego apartamentu przynależy komórka lokatorska oraz garaż (dodatkowo płatne).

Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą: salon + przedpokój + kuchnia + łazienka + balkon + sypialnia. Ekskluzywny apartament gotowy od razu do zamieszkania przez przyszłego najmującego. Luksusowy apartament adresowany do najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszam do oglądania ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-13295)

Kontakt:
Tel. +48 733 266 466