nowocześnie zaprojektowany salon w luksusowym apartamencie do wynajmu w Katowicach

Apartament na wynajem w Katowicach

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Katowicach (śląskie) za 2,2 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Luksusowy apartament mieści się na drugim piętrze, w piętnastokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 46 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament gwarantuje swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki wstawionym, solidnym drzwiom antywłamaniowym.

Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu jest jego prestiżowa, atrakcyjna lokalizacja na osiedlu przy Parku Śląskim. Taka lokalizacja gwarantuje doskonały dojazd zarówno do DTŚ, jak i autostrady A4. Osoby posiadające samochód z pewnością ucieszy wiadomość, że wraz z najmem luksusowego apartamentu istnieje możliwość wynajmu garażu oraz komórki lokatorskiej (za dodatkową opłatą).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco:
– salon
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia

Ekskluzywny apartament nowy, w najwyższym standardzie wykończony. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł. Serdecznie zapraszam do oglądania ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy. (120-13437)

Kontakt:
Tel. +48 733 266 466