nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu w Krakowie do wynajęcia

Apartament na wynajem w Krakowie

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 1,8 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w sześciokondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 42 metry kwadratowe. Ekspozycja okien na południe. Luksusowy apartament poszczycić się może niezwykle atrakcyjną lokalizacją na zamkniętym osiedlu z szybkim i dogodnym dojazdem do centrum. Na osiedlu znajduje się wiele miejsc parkingowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z przynależną komórką lokatorską oraz jednym miejscem postojowym w podziemnym garażu. Luksusowy apartament przygotowany od razu do zamieszkania przez przyszłych najmujących. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu jedynie materiałów najlepszego sortu. Tworzą je następujące pokoje i pomieszczenia:
– przedpokój
– łazienka z wc
– salon
– garderoba
– aneks kuchenny
– sypialnia
– balkon

Serdecznie zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-300)

Kontakt:
e-mail: e.kawa@wgn.pl
Tel. +48 533 402 362