nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu w Bolesławcu do sprzedaży

Apartament na sprzedaż w Bolesławcu

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Bolesławcu (dolnośląskie) za 320 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na parterze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2015 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 57,4 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach na wschód i zachód. Luksusowy apartament objęty popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon + schowek + aneks kuchenny + przedpokój + taras + łazienka + sypialnia. Wszystkie pokoje luksusowego apartamentu zaprojektowane i urządzone w nowoczesnym stylu i najwyższym standardzie. Ponadto do ekskluzywnego apartamentu przynależą dwa miejsca parkingowe w podziemnym garażu.

Długa listę zalet luksusowego apartamentu zamyka atrakcyjna lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy, nieopodal centrum. W razie wszelkich pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu i innych.

Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-10563)

Kontakt:
Tel.: +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444