nowoczesne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu w Krakowie

Apartament na wynajem w Krakowie

Luksusowy apartament jednopokojowy typu studio w Krakowie (małopolskie) za 1,7 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze, w sześciokondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 29 metrów kwadratowych.

Ekskluzywny apartament wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum i Ronda Matecznego, w sąsiedztwie licznych sklepów, lokali handlowo-usługowych, punktów gastronomicznych, restauracji, aptek, a także terenów zielonych. Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon/sypialnia + przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu urządzone i umeblowane w najwyższym standardzie. Wysoki komfort i prestiż podnosi dodatkowo nowoczesna inwestycja deweloperska z ochroną, monitoringiem oraz recepcją. Ponadto do dyspozycji domowników luksusowego apartamentu pozostaje wyposażona siłownia oraz pralnia. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Ekskluzywny apartament objęty popularnym wśród kupujących programem „0% prowizji od najemcy”. Luksusowy apartament kompletnie nowy i dotychczas niezamieszkały. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-385)

Kontakt:
e-mail: e.kawa@wgn.pl
Tel. +48 533 402 362