luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu we Wrocławiu

Apartament na wynajem we Wrocławiu

Luksusowy apartament dwupokojowy we Wrocławiu (dolnośląskie) za 2,95 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na piętnastym piętrze osiemnastokondygnacyjnego wieżowca. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 68,5 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament do wynajęcia z możliwością korzystania z miejsca postojowego w garażu podziemnym. Mocnym atutem luksusowego apartamentu jest opcja doposażenia sypialni przez właściciela pod konkretne potrzeby najmującego.

Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą następujące pokoje i pomieszczenia: salon + przedpokój + aneks kuchenny + wc + balkon + łazienka + 2 sypialnie. Mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu jest jego prestiżowe, komfortowe, całkowicie wyposażone i zaaranżowane z dbałością o szczegóły wnętrze. Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard oraz wykończenia z najlepszej klasy materiałów to kolejne z zalet tego luksusowego apartamentu. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-1002)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549