kameralne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Wieluń

Apartament na wynajem Wieluń

Luksusowy apartament na wynajem w Wieluniu (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Luksusowy apartament do wynajmu zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 65 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,2 tys. zł/m-c. Luksusowy apartament do wynajęcia oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu to 34 m2. Podsumowując, luksusowy apartament na wynajem dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament do wynajmu bogato umeblowany i wyposażony. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: aneks kuchenny + łazienka z wc + sypialnia + hol + pokój + garderoba + pokój dzienny. Dodatkowo najemcy tego luksusowego apartamentu do wynajęcia będą mogli korzystać z placów zabaw dla dzieci, sali fitness, sauny suchej i mokrej.

Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się w znakomitej lokalizacji wśród kompletnej infrastruktury (placówek handlowo-usługowych, krytej pływalni, obiektów sportowych, liceum, szkoły, przedszkola). Duża zaletą oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu są także otaczające go tereny zielone. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1441)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl