slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Wrocław

Apartament na wynajem Wrocław

Luksusowy apartament na wynajem we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 3 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 63,99 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowego wschodu, trzy pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o pięciu kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacją na poszukiwanym na rynku osiedlu z imponującą infrastrukturą handlowo-usługowo-oświatową. Znajdziemy tu: przedszkola, szkoły, sklepy, centra handlowe, kawiarnie, punkty usługowe, aquapark, parki, wyższe uczelnie. Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się efektownie zaprojektowanym wnętrzem z następującym układem: łazienka + 2 pokoje + pokój dzienny + 2 balkony + wc + przedpokój + aneks kuchenny. Dużym atutem jest gotowość właściciela do doposażenia wnętrza pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15782)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl