po lewej komfortowy salon, po prawej jadalnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Wrocław

Apartament na wynajem Wrocław

Luksusowy apartament do wynajęcia we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 6,5 tys. złotych miesięcznie. Powierzchnia 107 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament do wynajęcia tworzą trzy pokoje. Czwarte piętro w sześciokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek oddany do użytku w 2009 roku.

Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością opcja wynajmu podziemnego garażu  za 400 zł miesięcznie lub parkowania z ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Bardzo mocnym atutem oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu jest jego nobilitująca lokalizacja w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych dzielnic. Wokół rozległe tereny zielone (dwa parki) i rekreacyjne (ścieżki spacerowe, rowerowe, plaża miejska). Na wyciągnięcie ręki również kompletna infrastruktura (luksusowe restauracje, sklepy, punkty usługowe). Szybki i łatwy dojazd do centrum.

Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, w szczególności zaś amatorów pięknych, funkcjonalnych wnętrz. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia są umeblowane i wyposażone. Z tarasu o pow. 150 m2 roztacza się zapierający dech w piersiach widok na okolicę. taras stanowi znakomite miejsce na odpoczynek, czytanie książek, uprawianie jogi czy organizacji spotkań. Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PIERWSZYM poziomie znajdują się:
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka z wc
– części jadalniana
– balkon
– spiżarnia
– pokój
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się:
– łazienka z wc
– open space
– garderoba
– sypialnia
– balkon
na TRZECIM poziomie znajduje się:
– taras.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  13 000 zł. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-646)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl