przestronne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Guardamar De Segur (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Guardamar De Segur (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Guardamar De Segur). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Cena – 318 000 EUR (1 367 400 złotych). Rynek pierwotny. Powierzchnia 107,32 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 12 741 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku.

Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka fantastyczna lokalizacja na terenie imponującego kompleksu apartamentowego z basenami i podziemnym parkingiem. Wokół dużo zieleni. Spacerem na plaże dochodzimy w dwie minuty. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się nie tylko na weekendowe czy urlopowy wyjazdy (blisko lotnisko), ale również do zamieszkania przez cały rok. Codzienne życie ułatwia bliskość rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej. Dla amatorów gry w golfa przygotowano nieopodal duże pole golfowe. Warto podkreślić, że tutejsza okolica uważana jest za jedną z najpiękniejszych w całej Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-54)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl