po lewej salon, po prawej pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Zgorzelec

Apartament na wynajem Zgorzelec

Luksusowy apartament do wynajmu w Zgorzelcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2019 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,1 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 38 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoją cichą i spokojną lokalizacja, co daje wytchnienie i relaks po całym dniu pracy. Na wyciągnięcie ręki znajdują się sklepy, urzędy a także strzeżony parking. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + sypialnia + pokój dzienny + łazienka + aneks kuchenny. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest zaawansowany monitoring. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest kompletnie wyposażone/umeblowane.

W przypadku wszelkich pytań na temat tego luksusowego apartamentu do wynajęcia proszę o kontakt drogą mejlową. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Pomagamy w negocjacji warunków najmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamenty na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (098-536)

Kontakt
e-mail: zgorzelec@wgn.pl