slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Zielona Góra (okolice)

Apartament na wynajem Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2 000 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na III piętrze 6-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 2 pokoje o łącznej powierzchni 41 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2023 roku. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia oczarowuje swoją atrakcyjną lokalizacją na mocnym i popularnym osiedlu. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno przynależne miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do wynajmu kompletnie umeblowany oraz wyposażony. Warto w tym miejscu dodać, że luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół w funkcjonalnym stylu wnętrzem: przedpokój + salon + kuchnia + balkon + sypialnia + łazienka. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 500 zł.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją nieopodal parku, kina, urzędów, sklepów, marketów etc. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Najemca ponosi koszty związane z wynajęciem nieruchomości: czynsz najmu płatny z góry + kaucja + taksa notarialna za najem okazjonalny + obsługa transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-598)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl