slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva, Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Manilva, Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Manilva, Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 12 890 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2023. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 96 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 237 400 zł oraz położenie na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca imponującym widokiem na morze oraz praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: 2 łazienki + taras + kuchnia + 3 sypialnie + salon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie elitarnego osiedla z basenami, ogrodami i siłowniami. Blisko na plażę. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom wysoki standard życia w luksusie, wygodzie i komforcie. Do licznych udogodnień należą tu np. izolacja akustyczna i klimatyzacja. Osoby zmotoryzowane docenią przynależne miejsce parkingowe w garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji (panele słoneczne).

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9716)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl