slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartamenty pod klucz – sprawdź, gdzie kupisz luksusowo wykończony apartament

Apartamenty pod klucz – sprawdź, gdzie kupisz luksusowo wykończony apartament

Apartamenty pod klucz to najwyższy wymiar luksusu. Wytworne, eleganckie, nowoczesne, klasyczne… jakie tylko chcesz. Wystarczy wejść do mieszkania, by od razu poczuć się jak u siebie w domu. Bez konieczności planowania zakupów, aranżowania i tracenia czasu. Dla wielu kupujących stanowi to doskonałe rozwiązanie.

Apartamenty urządzane pod klucz to bardzo wygodne rozwiązanie. Kupujemy nie tylko wymarzone mieszkanie, ale wręcz możemy przeprowadzić się do niego praktycznie po otrzymaniu kluczy do drzwi wejściowych.

Wielu kupującym zależy na takim rozwiązaniu. Oczywistym jest, że za gotowe apartamenty będziemy musieli zapłacić więcej, jednak dla wielu kupujących cena mieszkania nie gra pierwszych skrzypiec. O wiele bardziej liczy się zaoszczędzony czas, komfort i świadomość, że możemy wprowadzić się tam od razu. Dodatkowo w cenie zyskujemy mieszkanie urządzone ze smakiem, trafiające w nasz gust i odzwierciedlające nasze upodobania. To duży atut szczególnie dla osób, które nie mają zmysłu artystycznego i nie potrafiłyby samodzielnie zaaranżować wnętrz. Są jeszcze Ci, co chętnie zajęli by się samodzielnym zaprojektowaniem swoich wnętrz, ale zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić na poświęcenie wymaganej ilości czasu.

Wreszcie należy też wspomnieć o osobach, które zwyczajnie nie mają wyobraźni, dzięki której zobrazowaliby jak mogłoby wyglądać ich mieszkanie po urządzeniu. Wybierając apartament pod klucz widzą dokładnie, jak rozplanowane są pomieszczenia, w których miejscach znajdują się meble, i jeśli efekt końcowy je zadowala, decydują się na zakup takiej nieruchomości.

m (15)

Na rynku dostępnych jest całkiem sporo inwestycji luksusowych mieszkań pod klucz.

Doskonałym przykładem jest inwestycja firmy ATAL – Marina. Deweloper oferuje luksusowe mieszkania w kilku wariantach wykończenia. W tym najbardziej luksusowym poszczególne pokoje mają pomalowane ściany i położone na podłogach panele. Łazienka jest natomiast całkowicie wykończona i wyposażona.

ATAL Marina Apartamenty jest nowoczesnym kompleksem mieszkaniowym, który usytuowany jest w spokojnej części Białołęki w Warszawie. Oryginalny projekt architektoniczny sprawia, że osiedle doskonale wkomponowuje się w otoczenie. Marina Apartamenty zostały stworzone z myślą o osobach ceniących sobie aktywny styl życia. Mogą one bowiem korzystać z licznych terenów zielonych, znajdujących się w najbliższym otoczeniu inwestycji.

Na inwestycję składać się mają w sumie 3 budynki. Pierwszy będzie liczył 7 pięter, drugi – 6 pięter, zaś ostatni – 5 pięter. Inwestycja oferować będzie w sumie 219 luksusowych mieszkań. Największe apartamenty będą miały powierzchnię 124,8 metrów kwadratowych, na które składać się będą 4 przestronne pokoje. Do każdego z mieszkań będzie przynależał przestronny balkon, taras albo prywatny ogródek. Ogródki dostępne będą oczywiście wyłącznie przy mieszkaniach zlokalizowanych na parterze budynków.

W podziemiu będzie znajdował się garaż z miejscami parkingowymi dla samochodów (w sumie 280 miejsc parkingowych). Ponadto na parkingu zostanie wydzielone miejsce parkingowe dla 43 motocykli i skuterów.

Deweloper zadba również o to, aby mieszkańcy mieli zapewnione najpotrzebniejsze usługi. Z tego też względu na terenie ATAL Marina Apartamenty będą znajdować się liczne lokale handlowo-usługowe.

Budynki będą oczywiście wyposażone w cichobieżne windy, a na terenie osiedla powstaną kameralne dziedzińce.

Pamiętajmy, że nawet jeśli spodobał się nam apartament, który nie będzie wykańczany pod klucz przez dewelopera, nie rezygnujmy z jego zakupu. Równie dobrze możemy skorzystać z wyspecjalizowanych firm, które zajmują się wykańczaniem mieszkań i luksusowych apartamentów pod klucz.

Magdalena Paluch
Redaktor WGN