slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Nowoczesne rezydencje w Polsce

Nowoczesne rezydencje w Polsce

Rynek apartamentów i rezydencji w Polsce rozwija się w bardzo dużym tempie. Lukratywnych inwestycji przybywa z roku na rokolicach Fakt ten nie wzbudza zaskoczenia – wszakże Polacy coraz chętniej decydują się na zakup luksusowych nieruchomości.

Luksusowe nieruchomości, w tym nowoczesne rezydencje i apartamenty, przyciągają kupujących jak magnes. Są piękne, ekskluzywne i prestiżowe. Któż nie chciałby w nich mieszkać?

Deweloperzy stale weryfikują upodobania swoich potencjalnych klientów. Stale modyfikują swoje oferty, starając się tym wymaganiom sprostać.

W efekcie na rynku nieruchomości stale pojawiają się lukratywne inwestycje, symbolizujące pewien autorytet.

Przykładem inwestycji, którą można zaliczyć do grona luksusowych, jest inwestycja Atal Towers. Deweloper – ATAL S.A., tworzy naprawdę godny uwagi projekt. W ramach inwestycji powstaną w sumie 3 budynki – jeden w niskiej zabudowie, zaś dwa pozostałe – w formie wysokich wież. Kompleks mieszkaniowy powstaje przy wrocławskiej Odrze, niedaleko serca miasta – Rynku. Prestiżowa i zarazem spokojna okolica gwarantują możliwość wypoczynku, zarówno tego aktywnego, jak i leniwego, a zaciszu własnego apartamentu.

Inwestycja będzie w sumie oferować aż 451 luksusowych mieszkań. Metraż i układ pokoi jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu praktycznie każdy kupujący znajdzie tutaj coś, co odpowiada jego indywidualnym preferencjom.

Deweloper zadbał również o to, aby mieszkańcy mieli wszystko w zasięgu ręki. Blisko będzie nie tylko do Rynku, ale również do lokali gastronomicznych i handlowo-usługowych, które będą znajdowały się w obrębie kompleksu, w części parterowej budynków.

Największe apartamenty będą miały powierzchnię okolicach 130 metrów kwadratowych. Na takiej przestrzeni, dodatkowo gustownie i nowocześnie urządzonej, możemy poczuć się jak w prawdziwej rezydencji.

31

Dolce Villa to kolejna inwestycja, która zasługuje na uwagę. Ta inwestycja oferuje mieszkańcom warszawskiego Wilanowa naprawdę spory wybór. W ramach projektu powstaje 6 willi, oferujących w sumie 24 przestronne i komfortowe apartamenty w standardzie domów jednorodzinnych. Ogromnym atutem tej inwestycji jest fakt, że do każdego z apartamentów przynależy ogród. Największy z nich ma powierzchnię nawet 500 metrów kwadratowych.

Budynki są jednopiętrowe, co gwarantuje większą kameralność osiedla. Każda willa wybudowana jest w nieco innej stylistyce. Dominuje minimalizm i nowoczesna architektura. Do dyspozycji mieszkańców są wszelkie udogodnienia, takie jak panele słoneczne na dachach budynków, windy (z poziomu garażu), czy całodobowy monitoring. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców będzie oddany do użytku plac zabaw. Apartamenty, przypominające w sumie kameralne rezydencje, będą miały powierzchnię od 86 di 190 metrów kwadratowych. Do każdego z apartamentów przynależy balkon lub taras o powierzchni nawet do 98 metrów kwadratowych. Okolica jest cicha i spokojna, zatem każdy może poczuć się tu jak w prywatnej willi.

Powyższe inwestycje mają posłużyć jedynie za przykłady możliwości deweloperów działających na polskim rynku. Faktem jest, że konkurencja na rynku nieruchomości z roku na rok staje się coraz bardziej zacięta. Deweloperzy starają się zwrócić uwagę kupujących na swoje inwestycje. Z tego też względu, poza standardowym mieszkaniem w wysokim standardzie, starają się oni oferować dodatkowe udogodnienia, jak wymienione powyżej przestronne tarasy, ogrody przynależące do mieszkań czy cichobieżne windy.

Kupujący doceniają dobrze przemyślane inwestycje, które wyróżniają się oryginalnym pomysłem. Dużym zainteresowaniem cieszą się prestiżowe osiedla, gwarantujące zarówno ciszę i spokój, a równocześnie komfortowy dojazd do centrum miasta.

Magdalena Paluch
Dział Analiz WGN