APARTAMENTY REZYDENCJE

logo-AiR

Wydawnictwo „Apartamenty Rezydencje” przedstawia ponad pół tysiąca ekskluzywnych nieruchomości na sprzedaż i wynajem, takich jak: apartamenty, lofty, luksusowe mieszkania, rezydencje, wille, ekskluzywne domy, posiadłości, pałace, dwory, zamki oraz kamienice. Ponadto wewnątrz numeru „A&R”: cenne informacje i opinie nt. obrotu nieruchomościami zabytkowymi, rezydencjalnymi i apartamentowymi.

Rynek nieruchomości luksusowych w Polsce jest rynkiem dynamicznie rozwijającym się, co spowodowane jest stałym wzrostem zamożności Polaków oraz coraz większym udziałem zagranicznych inwestorów na tym rynku. Rynek ten w Polsce szacowany jest na około 650 tysięcy obiektów. Samych tylko zamków, pałaców, dworków, wpisanych do rejestru zabytków jest około 10 tysięcy.

WGN jest liderem w obrocie nieruchomościami apartamentowo-rezydencjalnymi. W roku 2014 sprzedał lub wynajął ponad 600 tego typu lokali i nieruchomości. Obok dotychczasowego, szerokiego marketingu, jak obecność na targach nieruchomości w kraju i zagranicą, czy promocja na ponad 250 portalach i serwisów – kwartalnik „Apartamenty Rezydencje” jest dodatkowym narzędziem dla Grupy WGN, promującym ekskluzywne nieruchomości.

„Apartamenty Rezydencje” dostępne są w Salonach Prasowych, Empik, Relay, InMedio, Świat Prasy oraz w salonach prasy Ruchu i Kolportera.

Cena brutto „A&R” – 3,80 zł

„A&R” – warto być na bieżąco