frontowa elewacja luksusowego dworu do sprzedaży Dolny Śląsk

Dwór na sprzedaż Dolny Śląsk

Ekskluzywny dwór do sprzedaży na Dolnym Śląsku. Luksusowy dwór na sprzedaż o dwóch komfortowych kondygnacjach i dziewięciu pokojach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zapewnia domownikom niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowy dwór na sprzedaż wybudowany z materiałów najlepszej klasy. Ekskluzywny dwór do sprzedaży posadowiony została na olbrzymiej działce o pow. 18 689 m2. Cena kształtuje się na poziomie 1,15 mln zł, co daje 2 150 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową powierzchnią 535 m2 i dedykowana jest osobom ceniącym dobry styl i wyczucie wyrafinowanego smaku.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży zapewnia swoim domownikom bezpieczeństwo oraz komfort na najwyższym poziomie. Dużym atutem jest na pewno zainstalowany alarm z bezpośrednim podłączeniem do policji. Komfort użytkowania luksusowego dworu na sprzedaży podnosi również rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Luksusowy dwór na sprzedaż wyróżnia się swoim wytwornym, komfortowym i przepięknie wykończonym wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: – pomieszczenia piwniczne;
STREFA MIESZKALNO-REPREZENTACYJNA: 3 łazienki + hol + szatnia + salon letni + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny + 8 pokoi;
STREFA SŁUŻBOWA: 2 pomieszczenia na warsztaty + kotłownia + przedpokój + łazienka + 2 pokoje + jadalnia + kuchnia.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może także fenomenalną lokalizacja blisko parku krajobrazowego, stawów milickich, a także rozległych terenów łowieckich. Luksusowy dwór na sprzedaż pochodzi z początku dziewiętnastego wieku i został solidnie ogrodzony murem z sześcioma bramami wejściowymi. Ekskluzywny dwór do sprzedaży po renowacji. Na koniec warto dodać, że do oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu przynależy przepiękny park.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego dworu na sprzedaż. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jego remont. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-2563)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl