eleganckie wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,799 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 239,4 m2 powierzchni posadowiona na działce 743 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1996. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 515 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych klientów, którzy cenią wysoki standard, komfort, prestiż i życie na światowym poziomie, a jednocześni chcą mieszkać w bezpiecznej i cichej okolicy bez konieczności rezygnacji z rozwiniętej infrastruktury miejskiej (sklepy, przedszkola, szkoły, żłobki). Cena oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji obejmuje większość mebli i cały sprzęt AGD.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1:
– pomieszczenia mogące służyć do prowadzenia działalności komercyjnej;
KONDYGNACJA 0:
– pokój;
– jadalnia;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– łazienka;
– hol;
KONDYGNACJA 1:
– hol;
– 3 sypialnie;
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu (wideodomofon + nowe ogrodzenie z bramą wjazdową na pilota). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca komfortowym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również starannie utrzymaną działką i fantastycznym ogrodem wraz z licznymi nasadzeniami. Znajdziemy tu również altanę i taras. Polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby umówić się na prezentację lub uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol i Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych lokali. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-77)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl