slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Lubin (okolice)

Dwór na sprzedaż Lubin (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w okolicach Lubina (dolnośląskie). Luksusowy dwór na sprzedaż w wolno stojącej zabudowie o czterech komfortowych kondygnacjach i szesnastu pokojach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zapewnia domownikom niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Rynek wtórny. Luksusowy dwór na sprzedaż wybudowany z materiałów najlepszej klasy. Ekskluzywny dwór do sprzedaży posadowiony został na olbrzymiej działce o pow. 2 900 m2. Cena kształtuje się na poziomie 300 tys. zł, co daje 682 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową powierzchnią 440 m2 i dedykowana jest osobom ceniącym dobry styl i wyczucie wyrafinowanego smaku.

Luksusowy dwór na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Wnętrze ekskluzywnego dworu do sprzedaży imponuje zachowanymi, ozdobnymi piecami, drewnianymi oknami i podłogą, a także terakotą. Niesamowicie efektownie prezentuje się otaczająca luksusowy dwór na sprzedaż starannie wypielęgnowana działka z pięknymi krzewami oraz kwiatami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym dowrze na sprzedaż: pomieszczenie gospodarcze + poddasze użytkowe + 3 łazienki + 4 kuchnie + 16 pokoi + hol.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny dwór do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3754)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl