okazała bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (2 419 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 869 m2, a także ciekawa cena 750 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 310 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością jednostanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się przede wszystkim atrakcyjną lokalizacją w jednej z najbardziej poszukiwanych i spokojnych dzielnic, w pobliżu znanej stadniny koni. Lokalizacja gwarantuje prywatność i intymność. Zielona okolica. Tutaj można poczuć się jak Bieszczadach, ale bez rezygnacji z bliskości sklepów, przychodni zdrowia itp. Na koniec warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja imponuje również komfortowym i pełnym przepychu wnętrzem.

Zapraszam do zapoznania się z tą oferowaną do sprzedaży luksusową rezydencją. Gwarantuję obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2678)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl