slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż Śląsk

Dwór na sprzedaż Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż na Śląsku. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu, dzięki czemu dedykowana jest osobom nie uznającym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wygodę. Luksusowy dwór na sprzedaż oddany został do użytku w 2004 roku z materiałów najlepszego sortu. Cena – 1 500 000 zł (7 692 zł/m2). Powierzchnia 195 m2 obejmuje 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Duża działka rozciąga się na 1800 mkw.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją. Okolica uchodzi za niezwykle bezpieczną i cichą. Luksusowy dwór na sprzedaż olśniewa przepięknie wypielęgnowaną działką z fantastycznym ogrodem oraz altaną ogrodową. Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje kameralnym i wysublimowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJA -1: kuchnię;
KONDYGNACJA 0: antresolę + pokój dzienny + sypialnię + pokój + jadalnię + kuchnię + hol + łazienkę;
PIĘTRO: 2 pokoje + pokój dzienny/pokój telewizyjny/gabinet + hol + łazienkę.
Rodziny posiadające samochody docenią z pewnością zadaszoną wiatę na dwa auta. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zapewnia życie na wysokim poziomie i niesłychany prestiż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego dworu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (025-10386)

Kontakt:
e-mail: danuta.slawinska@wgn.sosnowiec.pl