slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży nad morzem

Rezydencja do sprzedaży nad morzem

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż nad morzem (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 8 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 911 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2 299 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 258 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 666 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje pieczołowicie utrzymaną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa estetycznie zaaranżowanym wnętrzem o przemyślanym rozkładzie pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: klatka schodowa + wiatrołap + 2 pokoje 2-osobowe z aneksami kuchennymi oraz łazienką + pomieszczenie techniczne + aneks kuchenny + pokój dzienny + garderoba + sypialnia + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze;
PIĘTRO (do własnej aranżacji): 3 łazienki + 3 pokoje + wc + taras + aneks kuchenny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym klientom szukającym europejskiego poziomu życia w luksusie i komforcie. Wśród licznych udogodnień, w jakie wyposażona jest oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja, można zaliczyć:
– ogrzewanie podłogowe;
– klimatyzator z możliwością grzania;
– monitoring;
– antywłamaniowe rolety elektryczne;
– antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert malowniczą lokalizacją wśród lasów, blisko plaży (500 m). Na koniec warto wspomnieć o dodatkowym, letniskowym, dwupokojowym budynku na działce. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notarialną. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-27282)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl