slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór na sprzedaż woj. lubuskie

Dwór na sprzedaż woj. lubuskie

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywny dwór do sprzedaży w województwie lubuskim. Luksusowy dwór na sprzedaż o 4 komfortowych kondygnacjach. Ekskluzywny dwór do sprzedaży zapewnia domownikom niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowy dwór na sprzedaż wybudowany w 1890 roku z materiałów najlepszej klasy. Ekskluzywny dwór do sprzedaży posadowiony została na olbrzymiej działce o pow. 2150 m2. Cena kształtuje się na poziomie 2 750 000 zł, co daje 3 716 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż zachwyca swoją prestiżową powierzchnią 740 m2 i dedykowany jest osobom ceniącym dobry styl i wyczucie wyrafinowanego smaku.

Luksusowy dwór na sprzedaż już o pierwszej prezentacji ciekawym potencjałem komercyjnym, ponieważ stanowi doskonałą propozycję na prowadzenie tu dochodowego biznesu związanego z hotelarstwem, agroturystyką, prywatną kliniką, sanatorium etc. Ekskluzywny dwór do sprzedaży olśniewa starannie utrzymaną działką ze strefą rekreacyjną, w której można biesiadować. Luksusowy dwór na sprzedaż składa się między innymi z 14 apartamentów (w większości z aneksami kuchennymi i łazienkami), pomieszczeń piwnicznych, pomieszczeń poddasza, salonów, wc, kuchni, pralni. Dla rodzin posiadających samochód przygotowano duży parking.

Luksusowy dwór na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert przepięknie odremontowanym wnętrzem. Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje bogatą historią oraz znamienitymi właścicielami. Luksusowy dwór na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Kupujący ponosi następujące koszty: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego dworu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4324)

Kontakt:
e-mail: p.swidzinski@wgn.pl