imponnująca bryła luksusowego pałacu na sprzedaż Dolny Śląsk

Pałac do sprzedaży Dolny Śląsk

Luksusowy pałac na sprzedaż na Dolnym Śląsku. Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 3,499 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 3 517 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 995 m2 na okazałej działce liczącej 11 248 m2. Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż składa się z licznych pomieszczeń i pokoi rozłożonych na czterech kondygnacjach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i królewski poziom życia, jakie on gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy pałac na sprzedaż objęty został elitarnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Brak również podatku VAT – sprzedaż od osoby prywatnej. Cena ekskluzywnego pałacu do sprzedaży pozostaje do negocjacji. Ekskluzywny pałac do sprzedaży znajduje się w znakomitej lokalizacji w pobliżu licznych marketów, sklepów i stacji paliw.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wpisany został do rejestru zabytków. Oferta sprzedaży luksusowego pałacu dedykowana jest majętnym osobom lubiącym grę w golfa (prywatne pole golfowe). Luksusowy pałac na sprzedaż olśniewa ogromnym potencjałem – doskonały zarówno do zamieszkania, jak i na cele komercyjne (prestiżowy hotel, organizacja biznesowych eventów etc.). Na koniec warto dodać, że ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje znakomitą lokalizacją przy głównej drodze łączącej centrum z uzdrowiskiem.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12985)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl