slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac do sprzedaży Dolny Śląsk

Pałac do sprzedaży Dolny Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy pałac na sprzedaż na Dolnym Śląsku. Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 3,499 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 3 517 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 995 m2 na okazałej działce liczącej 11 248 m2. Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż składa się z licznych pomieszczeń i pokoi rozłożonych na czterech kondygnacjach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i królewski poziom życia, jakie on gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy pałac na sprzedaż objęty został elitarnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Brak również podatku VAT – sprzedaż od osoby prywatnej. Cena ekskluzywnego pałacu do sprzedaży pozostaje do negocjacji. Ekskluzywny pałac do sprzedaży znajduje się w znakomitej lokalizacji w pobliżu licznych marketów, sklepów i stacji paliw.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wpisany został do rejestru zabytków. Oferta sprzedaży luksusowego pałacu dedykowana jest majętnym osobom lubiącym grę w golfa (prywatne pole golfowe). Luksusowy pałac na sprzedaż olśniewa ogromnym potencjałem – doskonały zarówno do zamieszkania, jak i na cele komercyjne (prestiżowy hotel, organizacja biznesowych eventów etc.). Na koniec warto dodać, że ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje znakomitą lokalizacją przy głównej drodze łączącej centrum z uzdrowiskiem.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12985)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl