slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Łódź

Rezydencja do sprzedaży Łódź

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Łodzi (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 390 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 2 993 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 284 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2011 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 850 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim przepięknym, dużym i idealnym do wypoczynku tarasem. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończone zostało z wielką dbałością o szczegóły, co nadaje mu niepowtarzalny charakter i klimat
KONDYGNACJA ZERO:
– gabinet
– SPA
– garaż
– hol
– pralnia
– sypialnia
– siłownia
– pokój
– spiżarnia
– łazienka
KONDYGNACJA JEDEN:
– łazienka
– aneks kuchenny
– pokój dzienny
– sypialnia
– garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także atrakcyjną lokalizacją w spokojnej dzielnicy wśród nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. Zapraszamy. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy. Na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje bez dodatkowych kosztów korzystną ofertę kredytową na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-143)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl