elegancki pokój dzienny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Łódź

Rezydencja do sprzedaży Łódź

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2011 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2,5 tys. zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 710 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 284 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 390 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim ogromnym tarasem o powierzchni ponad 70 mkw. z wystawą południową, co rekompensuje małą działkę, a jest idealnym miejscem do wypoczynku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż wykończone zostało z wielką dbałością o szczegóły, co nadaje niepowtarzalny charakter i klimat. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży prezentuje się jak poniżej:
POZIOM 0:
– łazienka
– pralnia
– spiżarnia
– hol
– 2-stanowiskowy
– garaż
– pokój
– SPA
– siłownia
– gabinet
– sypialnia
POZIOM 1:
– sypialnia
– łazienka
– garderoba
– aneks
– kuchenny
– salon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert dodatkowo swoją znakomitą lokalizacją w bezpiecznej dzielnicy wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Zapraszam. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy. Na Państwa życzenie współpracujący z naszym biurem doradca kredytowy przygotuje bez dodatkowych kosztów korzystną ofertę kredytową na zakup tej luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-143)

Kontakt:
e-mail: a.czekalska@wgn.pl