prestiżowy kompleks zabudowań, gdzie znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy pałac Dolny Śląsk

Pałac do sprzedaży Dolny Śląsk

Luksusowy pałac na sprzedaż na Dolnym Śląsku. Ekskluzywny pałac do sprzedaży poszczycić się może olbrzymią działką z parkiem o pow. 70 869 m2. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu zaaranżowane na czterech kondygnacjach. Ekskluzywny pałac do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Luksusowy pałac na sprzedaż oddany do użytkowania w 1567 roku z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnego pałacu do sprzedaży ustalona została na 2,2 mln zł.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży wraz z prestiżom kompleksem dodatkowych budynków zachwyca w pierwszej kolejności swoją malowniczą lokalizacją w otoczeniu lasów. Wokół przepiękna zieleń, cisza i spokój. Wody i powietrze są tutaj krystalicznie czyste (brak uciążliwego przemysłu), a ruch samochodowy znikomy. Lokalizacja pod względem logistycznym świetnie położona w sąsiedztwie węzła autostrady A4. Do luksusowego pałacu na sprzedaż przynależy następujące budynki: stolarnia + stajnia + 2 oficyny + 2 stodoły + spichlerz + obora + dom zarządcy + budynek mieszkalny + siłownia + zespół młyna wodnego.

Luksusowy pałac do sprzedaży wraz z otaczającym go przepięknym parkiem wpisany jest do rejestru zabytków Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Luksusowy pałac na sprzedaż imponuje przepiękną historią i licznymi znakomitymi nazwiskami jego poprzednich właścicieli. Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego pałacu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego pałacu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3730)

Kontakt:
e-mail: k.zielinski@wgn.pl