slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac do sprzedaży Śląsk

Pałac do sprzedaży Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy pałac na sprzedaż na Śląsku. Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 9 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 5 815 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 1547,59 m2 na okazałej działce liczącej 23713 m2. Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż składa się z licznych pokoi rozłożonych na trzech kondygnacjach. Rok budowy – 1890. Ekskluzywny pałac do sprzedaży adresowany jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i królewski poziom życia, jakie on gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Luksusowy pałac do sprzedaży uchodzi za prawdziwą perłę na polskim rynku nieruchomości. Ekskluzywny pałac do sprzedaży jest zabytkiem z bogatą wartością historyczną. Luksusowy pałac na sprzedaż imponuje swoim pieczołowicie odremontowanym pod nadzorem konserwatora zabytków wnętrzem. Ekskluzywny pałac do sprzedaży wraz z parkingiem. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na królewskim poziomie w poczuciu bezpieczeństwa (monitoring), komfortu, prestiżu i wygody.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod elegancki hotel, luksusową restaurację, winiarnię, miejsce imprez okolicznościowych itp. Na koniec warto zaznaczyć, że luksusowy pałac na sprzedaż wyróżnia się przepiękną architekturą. W związku z „Polskim Ładem” pojawiła się ulga potocznie zwana „Pałacyk plus” – to najkorzystniejsza ulga dla osób planujących nabycie oraz remont nieruchomości zabytkowej. Od podatku można odliczyć poniesiony wydatek na zakup ekskluzywnego pałacu (nie więcej niż 500 zł/m2 powierzchni użytkowej) – maksymalnie 500 tys. zł rocznie. Co ciekawe, odliczyć można bez limitu wydatki na usługi budowlane, renowację czy konserwację.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego pałacu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3756)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl