slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Pałac na sprzedaż w województwie kujawsko-pomorskim

Pałac na sprzedaż w województwie kujawsko-pomorskim

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy pałac na sprzedaż w kujawsko-pomorskiem. Ekskluzywny pałac do sprzedaży imponuje swoją konkurencyjną ceną 4,5 mln zł, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 1 560 zł/m2. Luksusowy pałac na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej pochodzi z rynku wtórnego. Ekskluzywny pałac do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym metrażem 2 885,39 m2 na okazałej działce liczącej 6000 m2. Wnętrze luksusowego pałacu na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji. Rok budowy – 1754. Ekskluzywna willa do sprzedaży adresowana jest do najbardziej majętnych i wymagających klientów, którzy docenią nie tylko najwyższej klasy materiały wykończeniowe i europejski poziom życia, jakie ona gwarantuje, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa.

Luksusowy pałac na sprzedaż zachwyca unikatową lokalizacją na Szlaku Piastowskim. W pobliżu liczne jeziora i parki. Luksusowy pałac na sprzedaż wyróżnia się ponadto niezwykłą wytwornością, pięknem, elegancją i unikatowością. Warto nadmienić, że w jego wnętrzu zachowały się oryginalne, witrażowe drzwi, okna i posadzka z dziewiętnastego wieku w stylu eklektycznym. W głównym budynku oferowanego na sprzedaż luksusowego pałacu mieszczą się sale bankietowe, a na piętrze znajdziemy pięć pokoi gościnnych z łazienkami oraz strefę prywatną. W podziemiach mieści się część Biurowa i gastronomiczna.

Ekskluzywny pałac do sprzedaży przeszedł generalny remont, podczas którego wymieniono między innymi centralne ogrzewanie, glazury w łazienkach, posadzki, urządzenia sanitarne, stolarkę okienną, instalację wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną. Dużym udogodnieniem jest na pewno dodatkowy budynek bankietowo-hotelowy z 2 salami nawet na trzysta osób i dwudziestoma czterema pokojami gościnnymi.

Luksusowy pałac na sprzedaż o ogromnym potencjale – perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie prestiżowego hotelu albo wykwintnej restauracji. Luksusowy pałac na sprzedaż wpisany do krajowego rejestru zabytków (od 1785 roku prowadzona jest księga wieczysta). Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego pałacu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy pałac na sprzedaż, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na wizytę. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia. Zapraszamy do współpracy.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego pałacu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego dalszy remont. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego pałacu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego pałacu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (024-205)

Kontakt:
e-mail: e.syrenicz@wgn.pl