kameralny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży La Mang (Hiszpania)

Rezdencja na sprzedaż La Mang (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (La Mang). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 338 000 EUR (1 453 400 zł). Powierzchnia 155 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 9 377 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności do amatorów gry w golfa albo uprawiania sportów wodnych. Sprzyja temu obecność w pobliżu zarówno słynnego pola golfowego, jak i wielu przystani. Ekskluzywna rezydencja olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoją architekturą, nowoczesnością oraz doskonałą lokalizacją. To jedna z najbardziej egzotycznych okolic w całym kraju otoczona rybackimi wioskami, parkami narodowymi, słonymi lagunami, gdzie można zobaczyć na przykład słynne różowe flamingi. W pobliżu znajduje się rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa (supermarkety, sklepy, bary, restauracje, centra medyczne). W częściach wspólnych mieszczą się trzy duże baseny.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-45)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)