slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2012 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 6 495 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,299 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 200 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 371 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wszystko, o czym mogliby tylko zamarzyć. Zagwarantowany jest tu zarówno komfort, wygoda, liczne udogodnienia podnoszące standard życie (ogrzewanie podłogowe), jak i bezpieczeństwo (instalacja alarmowa). Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana jest z trzech niezależnych źródeł:
– kominek;
– 2-funkcyjny piec gazowy;
– elektrycznie na podczerwień.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją zadbaną i perfekcyjnie zagospodarowaną działką, gdzie postawiono praktyczną altanę oraz wybudowano plac zabaw z huśtawką dla dzieci. Jest tu także uroczy skalniak. Całość porastają kolorowe nasadzenia. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji zostało gustownie wykończone oraz wyposażone. Mocnym atutem jest na pewno podział na dwie strefy: nocną i dzienną:
– STREFA DZIENNA (KONDYGNACJA 0): dwustanowiskowy garaż + spiżarnia + kuchnia + łazienka z wc + schowek + pokój dzienny + taras + gabinet + hol + garderoba;
STREFA NOCNA (KONDYGNACJA 1): garderoba + hol + łazienka z wc + garderoba + 2 balkony + 3 sypialnie;
STRYCH NIEUŻYTKOWY.
Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią dwukondygnacyjny garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją na wzgórzu, w spokojnym punkcie z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry i łąki. W okolicy króluje prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej willi bądź jej remont. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26845)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl