slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Pulpi)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Pulpi)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Pulpi (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 010 500 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 104 m2 powierzchni posadowiona na działce 100 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok oddania do użytku – 2023. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 716 zł/m2, jedna, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferowana jest w standardzie „pod klucz” (umeblowanie dodatkowo płatne). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż ujmuje opłatę za parkingowe miejsce w garażu podziemnym.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności rewelacyjną lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla z fantastycznymi widokami. Czuć tu prawdziwie andaluzyjski klimat. Osiedle bogate jest w liczne udogodnienia, jak np. obszary zielone, baseny z leżakami, parasolami i prysznicami, centrum handlowe, restaurację, supermarkety i ośrodek sportowy. Okolica uchodzi za cichą i bezpieczną. A także prestiżową, o czym świadczy pobliskie pole golfowe. Warto podkreślić, że okolica otoczona jest drzewami, co gwarantuje prywatność. Rodziny z małymi dziećmi ucieszy specjalna strefa dla dzieci z basenem i zjeżdżalnią. Nieco starsi docenią podgrzewane jacuzzi, a dorośli bar.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się nieopodal przepięknego strumienia oraz malowniczych, niewielkich mostów, które znakomicie wpasują się w tutejszy krajobraz. Spacerować tutejszymi deptakami to rozkosz dla zmysłów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się także bardzo blisko złocistych plaż, gdzie spacerem dotrzemy w kilka minut. Woda w morzu jest krystalicznie czysta i świetnie nadaje się do nurkowania.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych uprzednio luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9341)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl