slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1970 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 875 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 4 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 690 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 240 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 098 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoją malowniczą lokalizacją nad potokiem oraz fantastyczną architekturą w stylu zakopiańskim. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
PARTER:
– kotłownia;
– miejsce na składowanie opału;
– garaż;
– warsztat;
– spiżarnia;
– magazyn;
PIĘTRO 1:
– salon;
– balkon;
– kuchnia;
– jadalnia;
– łazienka;
– pokój;
PIĘTRO 2:
– 2 sypialnie;
– gabinet/garderoba;
– 2 magazyny;
– pomieszczenie gospodarcze;
PODDASZE:
– powierzchnia do adaptacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją fantastycznie zaaranżowaną działką z przepięknym ogrodem podzielonym na 3 strefy:
STREFA NR 1: z podjazdem, 2-stanowiskowym garażem oraz okazałą starą roślinnością;
STREFA NR 2: z murowanym budynkiem gospodarczym, altaną rekreacyjną oraz wysokimi drzewami;
STREFA NR 3: działka budowlana do adaptacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Rodziny posiadające większą liczbę pojazdów docenią aż 6 miejsc parkingowych:
– 4 na podjeździe przed budynkiem;
– 2 miejsca garażowe.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej luksusowej rezydencji, a przy transakcji sprzedaży zapewnia obsługę notarialną. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-2)

Kontakt:
e-mail: klaudia@wgn.pl