słoneczne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 8 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 2000 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 699 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 4 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1998 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za 1 m2 wynosząca 2 937 zł/mkw. przy metrażu 238 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale komercyjnym, znakomicie nadaje się na prowadzenie w niej niewielkiego pensjonatu.  Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM 0: wiatrołap + przedpokój + kuchnia + pokój dzienny + taras + wc
PIĘTRO 1: 4 sypialnie + taras + łazienka
PIĘTRO 2: osobne mieszkanie: pokój dzienny + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka
PIĘTRO 3 (PODDASZE): sypialnia.
Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno garaż. Bardzo praktyczne w wykorzystaniu jest również niewielkie pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w niezwykle malowniczej lokalizacji – dookoła góry, las i rzeka. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26134)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl