slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Bielska-Białej (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,98 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 270 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 676 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2014. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 333 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności swoją doskonałą lokalizacją w spokojnym, cichym i bezpiecznym punkcie. Wokół dużo zieleni. Dominuje tu elitarna zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje ponadto fantastycznie wypielęgnowanym ogrodem z wydzielonym miejscem na grill.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z pełnym wyposażeniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto wytwornym i eleganckim wnętrzem z następującym rozkładem:
KONDYGNACJA 0: kotłownia + 2-stanowiskowy garaż + gabinet + pomieszczenie techniczne + hol + sypialnia/garderoba + łazienka + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: ogród zimowy + balkon + garderoba + 2 łazienki + 3 sypialnie + hol.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje przyszłym właścicielom zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. O to pierwsze dba ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja oraz odkurzacz centralny. Za bezpieczeństwo z kolei odpowiada nowoczesna instalacja alarmowa. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

W WGN rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27259)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl