imponujący kominek w ekskluzywnym salonie luksusowej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 200 m2, a także ciekawą ceną 660 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2002 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 128 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3,3 tys.  zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wielopokoleniowym bądź wieloosobowym rodzinom. Ogromne wrażenie robi tu starannie zagospodarowana i obsadzona przepiękną roślinnością działka. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z własnym basenem, dwoma garażami, dwoma balkonami oraz budynkiem letniskowym. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje: umeblowanie (zarówno budynku letniskowego), wyposażenie, zabudowę stałą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1
KONDYGNACJA 0: łazienka + 2 pokoje + kuchnia + wiatrołap + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: spiżarnia + pokój + łazienka + balkon + komunikacja + kuchnia
KONDYGNACJA 2: garderoba + pokój + łazienka + sypialnia + komunikacja
KONDYGNACJA 3: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje każdego już od pierwszej prezentacji dzięki swojej malowniczej lokalizacji w bezpiecznej i cichej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12528)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl