przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (5 569 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 449 m2, a także ciekawa cena 670 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1992 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 120,3 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przede wszystkim swoją atrakcyjną lokalizacją blisko miasta, komfortowym, eleganckim wnętrzem oraz praktycznym, użytkowym poddaszem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się wśród zieleni, w bliskiej odległości lasów i tras rowerowych. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością 2-stanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa także starannie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem, gdzie rośnie dużo różnorodnych odmian iglaków drzew ozdobnych i kwiatów. Znajdziemy tu również 2 oczka wodne i wydzieloną strefę relaksu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA: kotłownia + spiżarnia + pomieszczenie gospodarcze + 2-stanowiskowy garaż z kanałem;
PARTER urządzony jest w stylu Toskania: pokój dzienny + taras + kuchnia + jadalnia + wc + hol;
PIĘTRO urządzone jest w stylu Shabby Chic: 3 sypialnie + balkon + garderoba + łazienka
STRYCH: 2 pomieszczenia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13091)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl