zielona, urocza lokalizacja, gdzie znajduje się oferowany na sprzedaż ekskluzywny dwór Mazury

Dwór na Mazurach

Ekskluzywny dwór do sprzedaży na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Luksusowy dwór na sprzedaż posadowiony jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 3 902 m2. Ekskluzywny dwór do sprzedaży wystawiono na sprzedaż w dobrze skalkulowanej cenie 895 000 zł, czyli 1 790 zł/m2. Luksusowy dwór na sprzedaż z rynku wtórnego o 4 kondygnacjach i wygodnej powierzchni 500 m2. Warto podkreślić, że ekskluzywny dwór do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz wysoki standard życia. Luksusowy dwór na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 1939 roku. 9 pokoi wykończono materiałami najlepszego sortu.

Luksusowy dwór na sprzedaż olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoją elegancją, prestiżem, komfortem i zadbaniem. Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może również imponującym potencjałem komercyjnym z możliwością prowadzenia w nim agroturystyki. Luksusowy dwór na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego zespołu dworsko-folwarcznego wraz z murowanym budynkiem gospodarczym i garażem. Warto nadmienić w tym miejscu, że ekskluzywny dwór do sprzedaży ma swoją długoletnią historię sięgającą drugiej połowy XIX wieku. Do dzisiaj pozostał zachowany jego historyczny klimat. Luksusowy dwór na sprzedaż po generalnym remoncie w 2012 roku.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PODPIWNICZENIE:
PARTER/PIĘTRO:
– 3 osobne wejścia
– salon
– 8 sypialni
– 3 kuchnie
– 5 łazienek.
Pomimo historycznych wnętrz luksusowy dwór do sprzedaży wyposażony jest w wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak np. szybki internet ze światłowodu.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje ponadto przepięknie wypielęgnowaną działką z podziałem na 3 strefy:
– rekreacyjną
– z ogrodem warzywnym
– dla zwierząt hodowlanych.
W strefie rekreacyjnej znajdziemy piękne drzewa, krzewy, kwiaty, plac zabaw, elementy małej architektury, hamaki, kamienny grill i miejsce na ognisko.

Luksusowy dwór na sprzedaż wraz z kompletnym wyposażeniem. Informacje dotyczące ekskluzywnego dworu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej dworu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-3789)

Kontakt:
e-mail: kuklinska@wgn.pl