wytworny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 696 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 219 m2, a także ciekawa cena 680 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2011 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 184 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 4 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją korzystną lokalizacją z szybkim dojazdem do centrum oraz oryginalną i ponadczasową architekturą. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle komfortowa i oszczędna w eksploatacji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– 2-stanowiskowy garaż
– 2 pomieszczenia gospodarcze
– hol
– klatka schodowa
PIĘTRO 1:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– taras
PIĘTRO 2:
– 3 sypialnie
– łazienka
– hol
PODDASZE UŻYTKOWE:
– pracownia / pokój rekreacyjny / inna przestrzeń.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w pobliżu bogatej infrastruktury. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12949)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl