slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja do sprzedaży Bolesławiec

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 263,03 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,099 mln zł (4 178 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 283 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1998 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja do sprzedaży z przepiękną, prywatną sauną i olbrzymim tarasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dal amatorów dużych przestrzeni i nieszablonowych rozwiązań. W poczet niekwestionowanych zalet oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji warto zaliczyć również zagospodarowaną działkę. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również doskonałą lokalizacją w sercu miasta. W najbliższej okolicy znajdziemy liczne dyskonty, sklepy, punkty usługowe, restauracje, kluby fitness i centra handlowe. Na lubiących aktywny wypoczynek czekają tereny rekreacyjne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto swoim komfortowym, prestiżowym i eleganckim wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pokój + sauna + pomieszczenie gospodarcze + łazienka + garaż
KONDYGNACJA ZERO: pomieszczenie gospodarcze + hol + gabinet + łazienka + kuchnia + jadalnia + salon + taras + antresola
KONDYGNACJA JEDEN: 2-poziomowy pokój + komunikacja + garderoba + pokój kąpielowy + sypialnia + balkon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (wideodomofon) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się również dużym potencjałem, gdyż idealnie nadaje się pod cele inwestycyjne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13370)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl