slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Chrzanów

Rezydencja do sprzedaży Chrzanów

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Chrzanowie (małopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (1 622 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 386 m2, a także ciekawa cena 600 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1970 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 370 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano osiem pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale, który dodatkowo można powiększyć, kupując sąsiedni budynek usługowy z gwarancją najemcy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób, które cenią najwyższy standard i najlepsze jakościowo materiały. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
NIŻSZA KONDYGNACJA: 2 garaże + kotłownia + 2 pomieszczenia gospodarcze + warsztat + pralnia + spiżarnia + łazienka
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: 4 pokoje + pokój stołowy + kuchnia + łazienka
NIŻSZA KONDYGNACJA: 2 pokoje + łazienka + otwarta przestrzeń do zagospodarowania strefowo + pokój dzienny + kuchnia. Ekskluzywna rezydencja mieści się w znakomitej lokalizacji. Niesamowicie efektownie prezentuje się starannie zadbana działka z wydzielonym ogrodem i miejscem na grilla. W pobliżu przebiega nitka autostrady A4.

Polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. WGN – Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami. Ok. 80 biur w całym kraju. Posiadamy tytuł brokera roku. Zapewniamy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Duży może więcej. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4207)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl