slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 160,7 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 190 000 zł (7 405 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 618 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2011 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca nie tylko kameralny, eleganckim wnętrzem, ale również znakomitą lokalizacją na terenie bezpiecznego i ogrodzonego osiedla. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również bajecznym ogrodem i tarasem. Na zmotoryzowanych czeka jednostanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dba instalacja alarmowa z monitoringiem oraz domofonem. Komfort z kolej gwarantuj klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe. Dodatkowym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest znajdujący się w ogrodzie wysokiej klasy dom grillowy z drewna.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– jadalnia
– taras
– kuchnia
– łazienka
– wc
– 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także swoim najbliższym otoczeniem, gdzie znajdziemy place zabaw, obiekty sportowe, wyciągi narciarskie, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, sklepy, dyskonty, punkty usługowe, siłownie, baseny, lodowiska itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła generalne remont. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje wyposażenie kuchni + wyposażenie łazienki. Pozostałe elementy wyposażenia/umeblowania do negocjacji z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3179)

Kontakt:
e-mail: m.kawecki@wgn.pl