slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Cieszyn

Rezydencja do sprzedaży Cieszyn

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Cieszynie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 649 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 125 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 200 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2012. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 192 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w oryginalnej technologii kanadyjskiej o sprzyjającym mikroklimacie dzięki zastosowaniu drewna. Ekskluzywna rezydencja o sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale również komfortu, za co odpowiada m.in. ogrzewanie podłogowe oraz funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń:
na PARTERZE znajdziemy: wiatrołap + hol + kuchnię + salon + taras + łazienkę + 2 pokoje + garderobę + kotłownię;
na PODDASZU znajdziemy: „open space” do wykończenia i podziału.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem z wieloma nasadzeniami obsadzonym wysokimi tujami. Znajdziemy tu dodatkowo drewniany budynek gospodarczy oraz blaszany garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów i pól. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Nie brakuje tu również rozwiniętej infrastruktury, jak sklepy, piekarnie, punkty usługowe etc. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26675)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl