slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Cypr (Iskele)

Rezydencja do sprzedaży Cypr (Iskele)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (8 458 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 360 m2, a także ciekawa cena 2 114 425 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 250 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje w pierwszej kolejności swoją unikatową lokalizacją blisko plaży, na którą spacerem dojdziemy w kwadrans. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że okolica uznawana jest za topową i w ścisłej czołówce najlepszych obszarów do inwestowania, przez co ceny tutejszych, ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży sukcesywnie idą w górę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi również perfekcyjną propozycję lokaty kapitału i zakupu inwestycyjnego.
W częściach wspólnych osiedla znajdziemy:
– baseny;
– siłownie;
– place zabaw;
– kawiarnie;
– restauracje;
– parking;
– stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również bajkowym ogrodem (z opcją dobudowania basenu). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się eleganckim i wytwornym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
POZIOM I:
– balkon;
– 3 sypialnie;
– 3 łazienki;
POZIOM 0:
– wc dla gości;
– taras;
– łazienka;
– kuchnia;
– salon;
– sypialnia.
Koniecznie w tym miejscu należy zaznaczyć, że na tarasie mieszczą się strefy do grillowania, małe kuchnie oraz opcjonalnie jacuzzi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim lokatorom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, wygód i komfortu (klimatyzacja + instalacja ciepłej wody słonecznej + infrastruktura internetowa + centralna infrastruktura systemu satelitarnego). WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem tej luksusowej rezydencji. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w zależności od aktualnie obowiązującego kursy walut EUR/PLN. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-625)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl