slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,295 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 108,66 m2 powierzchni posadowiona na działce 903 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 11 918 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem, efektowną antresolą oraz kameralnym klimatem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w spokojnej i bezpiecznej okolicy blisko centrum. Dominuje tu prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Nie brakuje także potrzebnej w codziennym życiu infrastruktury. Zmotoryzowani docenią na pewno szybki dojazd do trasy S3 i Berlina.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiadają m.in. zamontowane w drzwiach zamki magnetyczne, instalacja alarmowa oraz antywłamaniowe drzwi. Do długiej listy zalet koniecznie należy dodać imponujący taras. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje także ponadprzeciętny komfort (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem z praktycznym rozkładem: wc + garderoba + komórka + taras + pomieszczenie techniczne + łazienka + 3 sypialnie + kuchnia + salon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym osobom, które chcą zamieszkać w malowniczym otoczeniu i korzystnej lokalizacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa zagospodarowaną i ogrodzoną działką. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym wyposażeniem + umeblowaniem + jacuzzi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN zapewnia zainteresowanym zakupem tej ekskluzywnej rezydencji pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Przed prezentacją luksusowej rezydencji na sprzedaż najpotrzebniejsze będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ekskluzywnej rezydencji), przed jej oględzinami. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i wizytę tylko w obecności opiekuna oferty.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3293)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl