slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Cypr

Rezydencja do sprzedaży Cypr

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 618 857 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 181 m2 powierzchni posadowiona na działce 261 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 8 944 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży uzależniona jest od aktualnie obowiązującego kursy walut EUR/PLN.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może nowoczesnym, wystylizowanym wnętrzem zaprojektowanym w śródziemnomorskim stylu. Na rodziny posiadające samochód czeka z otwarty parking. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje również swoją fantastyczną lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji mieszkaniowej, gdzie w częściach wspólnych mieszczą się:
– restauracje;
– kawiarnie;
– siłownie;
– basen.
W okolicach znajdziemy także wiele interesujących atrakcji turystycznych, jak np. ruiny starożytnego miasta. Lokalizacja zapewnia ponadto dogodny dojazd na lotnisko, na autostradę oraz do centrum. Bardzo blisko plaża. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej willi na sprzedaż: łazienka + kuchnia + 3 sypialnie + salon.

WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem tej luksusowej rezydencji. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-624)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl